Продавець АГРОШИНА розвиває свій бізнес на Prom.ua 1 рік.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
12 відгуків
АГРОШИНА ☎️ 0800 401011 Сільгосп шини в Україні
+380 (800) 40-10-11
+380 (50) 777-33-80

Індустріальні шини

Індустріальні шини від “Агрошина”

Індустріальна резина призначена для будівельної, кар’єрної техніки, навантажувачів та інших спецробіт. Суттєво відрізняється від будь-яких інших шин через умови експлуатації: : максимальна вага, максимально агресивні поверхні та бічні навантаження вимагають від коліс міцного каркасу, грубого протектора та екстремально стійкого до пошкоджень складу. “Агрошина” пропонує широкий вибір спецшин на JCB, Manitou (Маніту), Komatsu та багато інших машин за доступними цінами в Україні. 
Розкажемо, якими повинні бути якісні індустріальні покришки і як їх вибрати індивідуально для Вас. 

Для якої техніки призначені індустріальні шини від “Агрошина”
Серед машин, для яких у нас є колеса – промислова, лісозаготівельна, будівельна, гірничодобувна, сільськогосподарська та інша спецтехніка:

 • Телескопічні навантажувачі  Маніту, JCB, Merlo, XCMG, MST;
 • фронтальні навантажувачі, включно із кар’єрними – KUHN, Zeppelin, Komatsu та ін.;
 • екскаватори-навантажувачі CAT, Терекс, JCB;
 • вилкові автонавантажувачі Балканкар, Львівський, Komatsu;
 • міні-навантажувачі Bobcat, Hyundai, UNC, Volvo;
 • кар’єрні самоскиди БелАз, Hitachi, Catepillar, Terex, Комацу та ін.;
 • екскаватори Hitachi, Зеппелін, JCB, Volvo та ін.;
 • катки (ущільнювачі) ShanDong, XCMG, CAT, NEW SKY та ін.;
 • грейдери і скрепери SEM, Terex, JOHN DEERE, New Holland, CATerpillar, Changlin, Коматсу та ін.;

У чому різниця між звичайними і спецшинами

Головною відмінністю є умови використання. Звичайна резина може пересуватись переважно лише асфальтовим покриттям і потребує частіше високої швидкості,аніж вантажопідйомності. Сільгосп шина хоча і витримує досить велику вагу, але все ж значно меншу за спецшини, а також адаптована до пухкого грунту на полях.
OTR шини оснащені біговою доріжкою з особливою будовою, що робить їх придатними до використання на бездоріжжі та навіть екстримальних умовах. Покришки для складських навантажувачів вилкових більш “делікатні” і також відрізняються протектором. То які бувають індустріальні шини?

Будова та тип протектора резини до спецтехніки

Каркас та візерунок бігової доріжки виконують основну роль для будь-якої гуми: створює площу контакту, забезпечує подальше пересування  і тягу, захищає від пошкоджень і зовнішніх чинників. За будовою індустріальні шини розподіляють на пневматичні і суцільнолиті, радіальні та діагональні, камерні й безкамерні. 

Пневматична або суцільнолита гума

Для складських навантажувачів вилкового типу використовують суцільнолиті шини, для їзди бездоріжжям, по камінню, ґрунті чи іншим покриттям - пневматичні. Різниця між пневматичними та суцільнолитими покришками полягає в конструкції: перші мають форму арки, після монтажу на диск формують повітряну порожнину. Масивні спецшини щільно прилягають до всієї площини обода диска, а місце повітряної камери заповнене додатковими шарами гуми. 
Також є відмінність у матеріалі, з якого вони виготовлені: пневматичні - з каучуку, вони схильні до зносу і нестійкі до серйозних проколів чи порізів, але завдяки відмінній амортизації, плавному ходу і витримці до перепаду температур мають перевагу у використанні на полі, у кар’єрах та бездоріжжі. Встановлюються на Маніту, Бобкет, екскаватори-навантажувачі, самоскиди TEREX, CAT, JCB та іншу спецтехніку. 
Суцільнолиті виготовляються з матеріалу вулкалан, який стійкий до дії кислот, хімічних речовин, лугів тощо. Не піддаються проколам і порізам камінням й арматурою. Призначені для вилкових навантажувачів і роботи на рівних поверхнях - на складах і вулиці. Варто зазначити, що суцільнолиті шини чутливі до негативного впливу різких перепадів температур, тому для роботи у зимовий період краще встановити пневматичні. 

Діагональна та радіальна індустріальна резина

За розташуванням ниток корду протектора бувають радіальні та діагональні OTR шини до спецтехніки. Дізнатися про будову колеса можна з маркування:в першому випадку у розмірі буде позначення “R”, а у другому “-”.

 • У діагональних  покришках для спецтехніки нитки перехрещуються, і виготовлені вони з синтетичних матеріалів. Найкраще підходять вони для суворих умов, оскільки стійкі до бокових порізів, їм притаманний міцний каркас. Мають низьку ціну, але обираючи їх, доведеться зіткнутися з рядом недоліків: недовгий термін використання, низька тяга, велика власна вага, поганий опір нерівномірному зносу. Підійдуть для екскаваторів JCB, Volvo, тракторів, самоскидів, грейдерів та деяких вантажних автомобілів. 
 • У радіальній гумі нитки корду не перехрещуються, а кількість шарів може бути непарною. Виготовлені з поліамідних синтетичних волокон, натуральних матеріалів, найпотужніші мають металокорд. Такі індустріальні покришки відрізняються довгим терміном експлуатації, витримують перевантаження, мають хорошу тягу і зчеплення. Завдяки зниженню опору кочення дозволяють економити пальне. Однак мають деякі недоліки: відносно висока вартість та низька стійкість до механічних пошкоджень у боковій зоні. Будівельні шини радіальної конструкції призначені для навантажувачів та вантажних авто, а також кар’єрної техніки із високою вантажопідйомністю. 

Камера для спецшини: коли використовувати

Індустріальні шини можуть бути камерні та безкамерні. Відрізняються вони наявністю камери. У маркуванні безкамерні позначають “TL”, камерні - “TT”.

 • ТТ (Tube Type) шини до спецтехніки слід обов'язково комплектувати камерою – герметичним гумовим порожнистим кільцем, яке утримуватиме повітря. Завдяки своїй еластичності пристосовані до роботи при зміні температур, але при проколі одразу спускають, а при високій швидкості або навантаженні – перегріваються та швидше зношуються. Переважно такими є діагональні спецшини. 
 • TL (Tubeless) – безкамерні колеса для екскаваторів та навантажувачів відрізняються наявністю додаткового герметизуючого шару, завдяки якому вони утримують тиск повітря без додаткових комплектуючих. Вимагають відповідних дисків, але у разі їх відсутності можуть використовуватися на звичайних, із камерою. При пошкодженнях спускають повільніше. Безкамерними шинами для спецтехніки є радіальні. Найчастіше встановлюються на великогабаритні промислові машини, підходять екскаваторам, навантажувачам, грейдерам, самоскидам, кар’єрній техніці, вантажівкам тощо.

Малюнок протектора

Візерунок протектора для індустріальної резини вибирають відповідно до типу робочої поверхні. Малюнок називають відповідно до розташування блоків протектора, найпоширенішими для OTR шин є:

 1. “ключка” (R-3)  - найпоширеніший для індустріальної резини, характеризується високою прохідністю і відмінною тягою. Використовується на фронтальних, екскаваторах- та міні-навантажувачах, грейдерах тощо;
 2. “ялинка” (R-1) - продуктивний на м’яких ґрунтах, тому використовується для сільгосптехніки та навантажувачів Маніту, JCB та ін. Не радимо застосовувати на дорожньому покритті, так як швидко зноситься;
 3. “хвиля” (E-3, L-3) - добре протистоїть механічним пошкодженням, проколам камінням, повільно знашується. Має хорошу прохідність на твердих ґрунтах, встановлюються такі OTR шини на грейдери, фронтальні навантажувачі кар'єрні та іншу техніку для переміщення ґрунту;
 4. “хвиля перервана” - поєднує у собі “ключку” та “хвилю”, застосовується на промислові навантажувачі, самоскиди для підвищеної прохідності у важкопрохідній чи заболоченій місцевості.

Слід пам’ятати, що на кожну вісь встановлення малюнок на двох колесах повинен бути однаковий, тобто повинна бути пара з однаковим візерунком. 

Індекс навантаження та швидкості: чому важливо враховувати

Індекс навантаження та швидкісний індекс - одні з основних характеристик коліс на спецтехніку та вантажівки. Їх можна побачити у маркуванні одразу після розміру. Перший позначає максимальну допустиму вагу на одне колесо, тобто його вантажопідйомість. 
Індекс швидкості, відповідно, вказує на допустиму швидкість, при якій промислова шина може пересуватись; у маркуванні помічена буквою поряд з індексом завантаження. 
Категорично забороняється перевищувати норми, встановлені виробником OTR резини для спецтехніки, оскільки вона може передчасно луснути.

Розміри та ціни індустріальних шин в Україні

“Агрошина” пропонує резину для промислової, будівельної, видобувної спецтехніки у найрізноманітніших розмірах та за доступними кожному ціни. У нас Ви зможете купити шини на спецтехніку JCB, CAT, Terex, Bobcat (Бобкет), Маніту, CASE IH, XCMG, Zeppelin, Komatsu, JOHN DEERE, ShanDong, БелАз, Балканкар, Львівські навантажувачі і багатьох інших брендів. 
Здійснюємо продаж спецшин:

 • преміум-брендів Michelin, Continental, Trelleborg, Hankook, Vredestein; 
 • фірм середнього сегменту з Європи, Азії, Тайланду, Індії, Туреччини, Малайзії: Mitas, Petlas, Starmaxx, Ozka, Armour, BKT, GTK, KLeber, Alliance; 
 • економ класу українських, китайських, білоруських виробників Белшина, Росава, Дніпрошина, Кама, АШК, LingLong, Advance та ін. 

В “Агрошина” Ви завжди зможете знайти для себе колеса за призначенням і відповідною ціною. Пропонуємо ознайомитися з поширеними розмірами спецшин різних брендів. 

Типорозмір Преміум-клас Середня цінова категорія Бюджетні варіанти
9.00R20 Hankook Mitas NB38
Bkt EM 936
Armour TI300
Petlas NB-38
Росава
Кама
Marcher W-3A
10.00R20 Michelin Power Digger BKT EM 936
Mitas NB38
Petlas NB-38
Armforce Excavator
Advance E-2E
GTK LD94
Seha KNK 94
Marcher W-3A
Kenda K610
315/80R22.5 Hankook Alliance 528 Long March LM 305
Taitong
16.00R24 Trelleborg Ozka IND 80
Mitas TG-02
Starmaxx SG 200
BKT MULTIMAX
Marcher W-3D
Advance G-2E
460/70R24 Vredestein Endurion
Michelin Bibload/XMCL
BKT CON STAR
Mitas TR 01
Starmaxx
Cultor Industrial 10
Росава
Advance R-4E
420/85R30 Vredestein Traxion Galaxy Earth-Pro
Kleber Tracker
Дніпрошина
800/65R32 Michelin MegaXBib Petlas TA 130
Митас
Alliance
Road Hiker
Rosava
460/85R38 Goodyear R14T Митас
Cultor
LingLong
Белшина
Росава
Uniglory
520/85R38 Vredestein Traxion GTK
Ceat
Cultor
Road Hiker
Uniglory
620/70R42 Michelin OMNIBI
Vredestein Traxion +
Pirelli
Ceat FARMAX
BKT
Alliance
Dniproshina
710/75R42 Trelleborg Pirelli
Митас
BKT
Alliance
Росава
480/80R46 Мішлен Galaxy Earth-Pro
Cultor
Petlas
Ozka
LingLong

Де вигідно купити індустріальні шини в Україні

Ви можете купити резину для фронтальних, телескопічних, вилкових навантажувачів, екскаваторів, грейдерів, самоскидів та іншої промислової, будівельної техніки у нашому магазині. Здійснюємо продаж спецшин за найвигіднішими цінами. Дбаємо про постійну наявність товару, привозимо колеса під замовлення.

Доставляємо по всій території України, дставка займає всього лише 1-3 дні. Можливі різні способи оплати та післяоплати. Телефонуйте або пишіть, і менеджер допоможе Вам з вибором  та відповість на всі запитання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner